Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

Yenilikçi ve yaratıcı düşünceleri ürünlerine yansıtma hedefiyle 2003 yılında kurulan Dorser Otomotiv AŞ, tasarım ve mühendislik hizmetleri ile İstanbul'da faaliyete başlamıştır. Gelişen otomotiv sektöründe, özel araç uygulamaları üzerine yoğunlaşarak, uzman kadrosunu genişletmiş, imalat ve montaj tesislerini kurarak, üstyapı imalatında söz sahibi olmuştur. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda, amaca özel araçüstü ekipman tasarımı ve imalatı yapmakta olan firmamız, hammaddeden nihai ürüne kadar olan süreçlerde değişik disiplinden imalat teknolojilerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Müşteri odaklı hizmet hedefiyle, 2004 yılından itibaren ISO 9001 kalite belgesini alarak ürünlerinde kaliteyi ön plana çıkarmış ve kısa zamanda büyük otomotiv firmalarına partner olmayı başarmış, birçok devlet kurumuna ana tedarikçi konumuna gelmiştir. Çevre ve İş Güvenliği konularında hassas olan firmamız, bu amaçla ISO 18001 ve ISO 14001 sistemlerini devreye alarak tüm süreçlerde ön planda tutmaktadır.

Dorser Otomotiv, satış ve satış sonrası hizmet memnuniyetini üst seviyeye çıkartmak maksadıyla, Türkiye geneline yayılmış bayi ve servis ağı yanında, gezici teknik servis birimleri ile de, kullanımdaki araçların sürekli operasyonel kalması için müşterilerine hizmet vermektedir.

Kalite politikası ve mühendislik kapasitesi ile büyüyerek, değişik sektörden müşterilerine geniş bir yelpazede üst yapı imalatlarını sürdürmekte olan firmamızın, bünyesinde bulunan mühendislik departmanı, yurtiçi ve yurtdışındaki son teknolojiyi müşterilerimiz için takip etmekte ve ürün geliştirme çalışmalarını bu anlayış çerçevesinde yürütmektedir.

Dorser Otomotiv halen, Kocaeli ve Ankara lokasyonlarında bulunan 3 fabrikasında, 25.000m2 kapalı alan üzerinde faaliyetlerine devam etmekte, ürünlerini Almanya, İngiltere, Belçika, Fransa ve diğer 17 Afrika ve Ortadoğu ülkesine ihraç etmektedir. 

Dorser Otomotiv AŞ, özel araç üst yapı ve ekipmanları konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve 15 yıla yaklaşan tecrübesiyle müşterilerine sunduğu hizmetlerde dürüstlük ve şeffaflığı ön planda tutarken, çalışanları, tedarikçileri ve partnerleri ile beraber büyüyerek kendini geliştirmeye devam etmekte, ülkemizin kalkınmasında pay almaktan, istihdama katkı sağlamaktan mutluluk ve gurur duymaktadır.